Hogyan Segíthet

Szemfüles Egyesület

A Szemfüles Egyesület 2011-ben azzal a céllal jött létre, hogy segítséget nyújtson a különböző fejlődési zavarokkal, elmaradásokkal, rendellenességekkel, valamint tanulási, viselkedési, magatartási nehézségekkel küzdő gyermekek és felnőttek számára. Célkitűzéseink megvalósításához, egyesületünk zavartalan működéséhez rengeteg segítséget nyújtanak az egyéni és a vállalati felajánlások, melyek segítségével lehetőség nyílik egyre korszerűbb fejlesztő eszközök beszerzésére, új, komplex, korszerű fejlesztési módszerek, eljárások bevezetésére, az egyesület humán- és eszközállományának bővítésére.

• Támogass minket adománnyal!

Hálásak vagyunk minden pénzbeli vagy tárgyi felajánlásért, amellyel a gyermekek fejlesztését elősegíthetjük!

Köszönettel fogadnánk az alábbiakat:

nyomdai kivitelezés, média, reklám, rendezvényszervezés, tisztító- és fertőtlenítőszerek, játékok, gyerekek által használt fogyóeszközök, pl. gyurma, kréta, kézműves alapanyagok, irodaszerek, papír, informatikai eszközök, egyéb irodai eszközök...

Adószám: 18272334-1-20

Bankszámlaszám: 11749039-20088916

• Szeretettel várunk

Szeretettel várunk minden – egyesületünk munkája iránt érdeklődő – önkéntest! Különböző programjainkon, fejlesztési és terápiás foglalkozásainkon többféle módon van lehetőség szakembereink munkájának segítésére.

Pl. eszközök készítése, foglalkozások előkészítése, fotózás, videókészítés, szervezésben való részvétel, hoszteszkedés stb.

Jelentkezni az alábbi email-címen lehet: szemfuleskeszthely@gmail.com

• Személyi jövedelemadó 1 %-ának felajánlásával is van lehetősége egyesületünk támogatására.

LETÖLTHETŐ RENDELKEZŐ NYILATKOZATOT!

Adószám: 18272334-1-20

Bankszámlaszám: 11749039-20088916

A 2016. év felajánlott szja 1 %-a: 353.059,- Ft